Mahjong Connect


Nejlepší Hry Zdarma Roku 2019

 

Hraní bylo vždy oblíbenou zábavou a v dnešní době není nouze o skvělé hry zdarma. Ať už hledáte něco bezduchého, abyste zabili čas, nebo chcete ponořit prsty do světa videoher, existuje spousta skvělých možností. V tomto článku jsme sestavili nejlepší bezplatné hry roku 2019, takže čtěte dále a najděte svou další oblíbenou hru. Od her na hrdiny až po plošinovky, máme pro každého něco.

 

Jaké Jsou Nejlepší Hry Zdarma Roku 2019?

 

Existuje spousta skvělých her zdarma, takže může být těžké rozhodnout, které z nich vyzkoušet. Zde je pět nejlepších: 1. Rocket League 2. Minecraft 3. Stardew Valley 4. Dark Souls III 5. Mario Kart 8 Deluxe k dispozici je také mnoho skvělých placených her, takže se nemusíte cítit omezeni těmito pokyny!

 

Nejlepší Hry Zdarma Pro PC, Mac A Linux

 

Se stovkami bezplatných her dostupných pro PC, Mac a Linux může být těžké rozhodnout, které z nich si stáhnout. Zde jsou nejlepší hry zdarma dostupné na všech třech platformách.

 

PC:

 

  1. Stardew Valley-tento okouzlující farma simulátor je must-ke stažení pro každého, kdo miluje dobrodružství a RPG prvky. Můžete strávit hodiny pečováním o své plodiny a hospodářská zvířata a zároveň se snažit vydělat dost peněz na nákup nové nemovitosti.

 

  1. Minecraft-mnoho lidí považuje Minecraft za nejlepší hru, jaká kdy byla vytvořena, a není důvod, proč byste se také neměli zapojit do zábavy. Tato sandboxová hra vám umožní postavit vše, co si dokážete představit, od jednoduchých vesnic až po obrovské hrady.

 

  1. Cobalt-Cobalt je rychlá akční hra s prvky hrůzy přežití. Hrajete jako postava, která ztratila paměť a musí si najít cestu zpět domů temnými bludištěmi plnými příšer.

 

  1. Undertale-tato hra na hrdiny hraje mladého člověka, který spadne do hlubokého podzemního žaláře, jen aby zjistil, že je protagonistou epické bitvy mezi dvěma světy: lidským světem a světem monster nad ním.

 

Nejlepší Hry Zdarma Pro Android A Ios

 

Uživatelé Androidu a iOS mají spoustu skvělých možností, pokud jde o hry zdarma. Zde jsou nejlepší z nejlepších!

 

  1. Minecraft: Pocket Edition (iOS / Android)

 

Minecraft je hra, kterou miluje mnoho dospělých i dětí. Je to jedna z nejpopulárnějších her pro Android i iOS, a to z dobrého důvodu. Je to kreativní hra ve stylu sandboxu, kde si můžete postavit cokoli, co si dokážete představit. Můžete hrát sami nebo s přáteli a jsou k dispozici mody, které přidávají nové funkce nebo zcela mění hru. Ať už právě začínáte nebo chcete prozkoumat více hry, Minecraft je skvělou volbou pro bezplatné hry pro Android a iOS.

 

Nejlepší Hry Zdarma Roku 2019 Pro PS4 A Xbox One

 

Letos existuje spousta skvělých bezplatných her pro PS4 a Xbox One, takže jsme sestavili seznam těch nejlepších. Ať už hledáte něco, co by zabilo nějaký čas, nebo chcete dostat své zuby do dlouhodobého herního zážitku, tyto tituly jste pokryli.

 

  1. Cuphead

Pokud máte rádi klasické plošinovky sidescrolling, Cuphead rozhodně stojí za vyzkoušení. Je to jedna z nejvíce esteticky příjemných her na tomto seznamu a obsahuje nádherný umělecký design a kreslené postavy, které zanechají trvalý dojem. Můžete jej hrát buď pro jednoho hráče, nebo kooperativně s přítelem (nebo členem rodiny), takže je ideální pro všechny druhy hráčů.

 

  1. Rocket League

Kultovní klasika, která to všechno začala, se vrací v roce 2019 se zcela novou sezónou plnou nových aut, tratí a režimů! Pokud jste fanouškem vehicular mayhem, pak je to hra pro vás. K dispozici jsou také tuny komunitních modů, které do hry přidávají ještě větší rozmanitost, takže nikdy nebyl lepší čas skočit do rozjetého vlaku Rocket League.

 

  1. Forza Horizon 4

Pokud rádi jezdíte v ohromující otevřené krajině, pak Forza Horizon 4 rozhodně stojí za vyzkoušení. Svět je obrovský a plný krásných scenérií, díky nimž vám spadne čelist – a pokud to neudělá, pak skutečnost

 

Uzavření

 

Když se vydáme do nového roku, je důležité se podívat na to, jaké hry jsou k dispozici zdarma online. Zde je 10 nejlepších bezplatných her roku 2019!

Navštívit : https://www.hrajzdarma.cz/online-hra/mahjong-connect


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *